Ciąg dalszy protestu nauczycieli. Będzie strajk włoski!

  • 05.10.2019, 13:51 (aktualizacja 11.10.2019, 10:40)
  • PO/ms

Podziel się:

Oceń:

Ciąg dalszy protestu nauczycieli. Będzie strajk włoski! arch. Korso
Pamiętamy kwietniowy strajk, który Związek Nauczycielstwa Polskiego zawiesił przed maturami. Niebawem rozpocznie się kolejna akcja protestacyjna. Ale środowisko nauczycieli jest w tej kwestii mocno podzielone. - Ten strajk kompletnie nie ma sensu, nie teraz i nie w tej formie - powiedział nam Piotr Durak, polonista z Rzeszowa.

Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego, ogłosił 2 października bezterminową akcję protestacyjną, która będzie polegać na wykonywaniu tylko tych czynności, które widnieją w przepisach prawa oświatowego. Czyli które konkretnie? Te mieszczące się w 40-godzinnym wymiarze pracy nauczyciela i są opisane w przepisach prawa oświatowego. Co to oznacza?

PO/ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe