SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Parking przy SP nr 4 w Sanoku - zaplanowano remont nawierzchni! [VIDEO]

  • 13.10.2019, 13:24
  • TS

Podziel się:

Oceń:

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Parking przy SP nr 4 w Sanoku - zaplanowano remont nawierzchni! [VIDEO] fot. Tomasz Sierota Parking przy SP nr 4 w Sanoku
Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy wiele wiadomości dotyczących parkingu przy szkole podstawowej nr 4 w Sanoku. Postanowiliśmy zainterweniować w tej sprawie. Zapytaliśmy w Urzędzie Miasta co dalej z tą felerną nawierzchnią przy szkole.

 

Urząd Miasta Sanoka już sprawą się zajmuje. Dowiedzieliśmy się, że parking będzie naprawiany, pieniądze na ten cel zostały przekazane Szkole. W tej chwili został rozpisany drugi przetarg, ponieważ w pierwszym nie udało się wyłonić wykonawcy. Może się zdarzyć, że zaplanowane środki nie wystarczą na wykonanie w tym roku całości inwestycji. Zdecydowano, że jeżeli kwota, zaproponowana w drugim przetargu, będzie wyższa, niż zaplanowana, wówczas remont nawierzchni rozpocznie się w tym roku, a na jego zakończenie środki zostaną zabezpieczone w nowym budżecie. 

Czekamy na rozwój wydarzeń - do sprawy powrócimy. 

 

TS

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Czy dyrektorka szkoły zna swoje obowiązki?
Czy dyrektorka szkoły zna swoje obowiązki? 14.10.2019, 21:19
G.,, prawda - sprawa ciągnie się już od co najmniej kwietnia 2018 r. kiedy to na sesji rady miasta (10.04.2018) głos zabrał były już burmistrz pan Tadeusz Pióro. Wpiszcie sobie na youtube - Sanok - no comment. Wstyd, aby tak wyglądał "parking" - sam żwir z Wierchów kosztował "tylko" 20 tys - praktycznie pieniądze poszły w błoto. Mamy maj 2019 - na kolejnej sesji głos zabiera wiceburmistrz Kornecki - na youtube - Sanok - wolne wnioski i zapytania radnych cz.2 od 1:45 - polecam. Jest październik 2019......w temacie nic nawet dalej nie drgnęło. Prosta sprawa słupków przy tzw drodze dojazdowej ciągnęła się przeszło trzy lata. Samochody aby się wyminąć jeździły CHODNIKIEM o zgrozo. Żaden tzw. kierowca nie dostał nawet za to mandatu, a szkoda. Dla wszystkich zainteresowanych - szkoła ma adres Sadowa 12!!!!!! Ten dojazd tą tzw. "drogą" to nic innego jak dojazd tylko i wyłącznie z zaopatrzeniem do kuchni szkoły!!!!!!! Dojazd wg nawet google maps jest i powinien być od strony ul. Sadowej!!!!! -
Maja
Maja 13.10.2019, 16:17
Brawo! Ze ktos to nagral i pokazal!

Pozostałe