SANOK: Półnaga kobieta w centrum miasta. Dziecko zadzwoniło po pomoc! [FOTO]

  • 14.10.2019, 18:07 (aktualizacja 18.10.2019, 08:39)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

SANOK: Półnaga kobieta w centrum miasta. Dziecko zadzwoniło po pomoc! [FOTO] materiały nadesłane
Dzisiaj, 14 października po godz. 17:00, w sanockim parku miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Pod drzewem leżała młoda kobieta i strasznie krzyczała.

Przechodzący obok ludzie śmiali się i robili jej zdjęcia. Nikomu nie przyszło do głowy aby sprawdzić czy kobieta nie potrzebuje pomocy. 
Dopiero 13-letnia dziewczynka zainteresowała się całą sytuacją i wezwała pomoc. Na miejsce przyjechał patrol policji, który stwierdził, że z kobietą nie można nawiązać kontaktu, dlatego też funkcjonariusze wezwali zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował kobietę do szpitala. 

To bardzo przykre, że dzisiejsze społeczeństwo reaguje w ten sposób na takie zdarzenia. To przecież drugi człowiek i może potrzebować pomocy. Nie wszystko jest czarno-białe. Nie zawsze przyczyną musi być alkohol, tak jak wielu z przechodzących tamtędy pomyślało. A nawet gdyby, to i tak powinniśmy reagować, wieczory i noce już są zimne a o tragedię nietrudno. 

Traktujmy innych tak samo jakbyśmy my chcieli być traktowani. Włączmy myślenie i uczmy nasze dzieci od małego ludzkich odruchów i wrazliwości na drugiego człowieka!

PO

Zdjęcia (2)

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Fundacja Uwaga
Fundacja Uwaga 21.10.2019, 11:20
My priwadzimy fundacje Uwaga pomagająca ofiarom oszustw, na codzień spotykamy się ze znieczulica Lufzie mówię przecież obi są sami sobie winni ja bym nie dał się oszukać itp
To przykre i lekkomyślne bo nigdy nie wiesz kiedy będziesz sam oczekiwał azcktis wyciągnie reje
Nie bądźmy jak roboty więcej empatii życzę wszystkim
Pozdrawiam
Michał
www.fundacjauwaga.org
Dilaila
Dilaila 17.10.2019, 19:49
Rbr dostala szoku w sanoku
Delux
Delux 17.10.2019, 15:06
To moja psiapi ją znalazła szacunek
Nieznajoma
Nieznajoma 16.10.2019, 17:23
Tak teraz wlasnie jest . Ja tez mialam taka sytuacje upadlam w ciazy w parku nikt mi nie pomogl nie czulam dziecka dopiero po chwili kobieta mi pomogla i wezwala karetke a paru gowniarzy stalo i sie patrzylo.
:o
:o 16.10.2019, 14:23
Wszyscy komentują, a ciekawe czy by sami pomogli. Dużo osób myśli "ile gapiów, pewnie ktoś już zadzwonił, więc ja nie muszę, w sumie i tak nie mam czasu". Dziewczynka mogła już mieć zaprogramowane przez rodziców lub szkołę, że w takiej sytuacji dzwonić mimo wszystko i wykonała zadanie.
Gregory
Gregory 16.10.2019, 06:12
To jest przykład do naśladowania duże brawa dla dziewczyny
Cerber
Cerber 15.10.2019, 22:26
Brawo dziewczyno. Brawo.
Waldi
Waldi 15.10.2019, 20:56
Brawa dla dziewczny. A dla redakcji minus za usuwanie komentarzy madia powinny pokazywać świat takim jaki jest a nie manipulowac

_____________________________________________________________________
Redakcja: Wszystkie niestosowne komentarze były, są i będą usuwane na naszym portalu, to nie manipulacja a moderacja.
Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym 15.10.2019, 20:45
No cóż , sami gorliwi katolicy ....
Proszę nie mylić z chrześcijanami bo to jest duża różnica .....
Ps .
Ikonki złości sobie podarujcię , szkoda na to czasu 😉
Maciek
Maciek 16.10.2019, 22:44
Dokladnie tak.!!! PRAWDZIWY chrześcijanin stosuje sie do Biblii
" miłuj blizniego swego jak samego siebie" Marka 12:31
okno 14
okno 14 15.10.2019, 22:20
No coz , nie wszyscy czytaja i ***a zydowska gazeta wyborcza. Jak widac, tepota nie jest cenzurowana
GOSC
GOSC 15.10.2019, 17:40
TA DZIEWCZYNKA TO INTELIGENTNE DZIECKO, CO W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE ZDARZA SIE CZESTO.BRAWO, I ZYCZE CI MALA WSZYSTKIEGO W ZYCIU CO NAJLEPSZE.LUDZIE DZIS JUZ NIE SA LUDZMI, MAJA ODRUCHY ZWIERZECE I ANDRENALINA ICH TAK CIESZY ZE ZAPOMINAJA ZE MOGA TO BYC ONI I POTRZEBOWAC POMOCY.NIE MAJA WOGULE ZADNEGO WYOBRAZENIA.
Jacek
Jacek 15.10.2019, 15:01
Znieczulica..a mamy 90% pseudokatolików
Sanoczanin
Sanoczanin 20.10.2019, 18:51
Jacy wy wszyscy zasmuceni, znieczuleni, pseudo i w ogóle cyrk, masakra... Gdzie w art. jest napisane, że "przechodzący obok ludzie" to katolicy? Mieli napisane na czole? A może przechodzili i nie reagowali bo mają ZERO kontaktu z jakąkolwiek wiarą? a może dziewczyna, która zadzwoniła jest katoliczką? aaaa zapomniałem ważna jest ideologia "gów.....o burzy" wokół katolików. no admin - kasuj! wrrrrrrrr
Maciek
Maciek 17.10.2019, 18:38
I wlasnie dlatego tak sie dzieje....
Aga
Aga 15.10.2019, 19:31
Niestety....smutna prawda
Zastanów się
Zastanów się 15.10.2019, 10:29
Niestety łatwiej jest coś wyśmiać niż udzielić pomocy. W dzieciach jest jeszcze wrażliwość. Każdy z nas zawsze powinien zadać sobie pytanie, a co będzie jeśli któregoś dnia ja sam albo ktoś z moich bliskich będzie potrzebował pomocy?
Sanoczanin
Sanoczanin 15.10.2019, 09:55
W Niemczech za robienie zdjec osob poszkodowanych i wypadkow kary zaczynają sie od 1000e mogą dojsc nawet do 5000e
Q
Q 15.10.2019, 09:51
WIELKIE BRAWA DLS DZIEWCZYNKI BYLE BY BYŁO WG IECEJ TAKICH LUDZI!
WSanok
WSanok 15.10.2019, 08:45
Niewiarygodne jest to, że w dzisiejszych czasach trzynastolatka ma więcej rozumu od dorosłych. Ja też bym zajęła się tymi bezmózgami, co bardziej byli zaobsorbowani robieniem sensacji na portalach społecznościowych, aniżeli udzieleniem pomocy. A robienie zdjęć bez czyjeś zgody jest karalne!
Dziennikarz
Dziennikarz 15.10.2019, 13:00
Naucz sie raz na zawsze: robienie zdjec NIE JEST karalne! Karalne jest UPUBLICZNIANIE zdjec z czyims wizerunkiem.
Szczera prawda
Szczera prawda 15.10.2019, 06:15
Tym co robili zdjęcia a nie udzielili pomocy policja powinna się zająć.poza tym są też kamery. Ludzie dorośli brak rozumu robienie zdjęć żeby czyjąś krzywda się chwalić na Facebooku lub joutube porażka. Za robienie zdjęć a nie udzielenie pomocy to przestępstwo. Może to nauczy tych niby dorosłych rozumu. Gratuluję dziewczynce odwagi której dorosłym zabrakło
Gość
Gość 15.10.2019, 00:00
Dziewczyna zuch.Starsi powinni się uczyć. Nawet jakby ta Pani była pjana to umarlemu się nie zdarza.. Wszyscy udają swietych bo nikt nigdy nie przesadził z alkoholem. Jeszcze raz duże brawa dla dziewczynki za posiadanie odruchów ludzkich.
Gosc
Gosc 14.10.2019, 22:15
Brawo dla dziewczynki.
Gość
Gość 15.10.2019, 09:53
Sama mam troje dzieci które nawe do pijanego bezdomnego i nie umytego człowieka wyciągną pomocną dłoń
Xxx