Zapraszamy na Noc z Teatrem – Spotkanie Trzecie

  • 07.11.2019, 09:39 (aktualizacja 07.11.2019, 09:49)
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy na Noc z Teatrem – Spotkanie Trzecie materiały nadesłane
Celem imprezy, jest promowanie niekomercyjnego teatru oraz popularyzowanie sylwetek wielkich twórców polskiego i światowego teatru – związanych z Podkarpaciem.

Tacy reżyserzy jak Jerzy Grotowski, Tadeusz Kantor i Józef Szajna – to artyści paradoksalnie mało znani w naszym regionie. Tegoroczna edycja imprezy „ Noc z Teatrem – Spotkanie Trzecie”, będzie się składać z dwóch części:                                                              

1. Lekcje teatralne – poświęcone twórczości Jerzego Grotowskiego

 Lekcje teatralne odbędą się w I i II Liceum Ogólnokształcącym - przybliżą postać i dorobek Jerzego Grotowskiego. Lekcje teatralne odbędą się  14.11. i 15.11.    

2. Spektakle teatralne dla młodzieży i dorosłych  (Biuro Wystaw Artystycznych w Sanoku, Muzeum Historyczne  w Sanoku) W tej części swoje spektakle zaprezentują: Joanna  Gruszka aktorka Tesynskego Divadla (spektakl „Usta Weroniki”), Jagoda Rall – aktorka związana z teatrami wrocławskimi (spektakl „Kalina”) oraz rzeszowski Teatr Przedmieścia (spektakl „Kroniki Podwórkowe”). Ta część imprezy odbędzie się 15.11 – pierwszy spektakl zostanie zaprezentowany o godzinie 18.00. Planowane zakończenie  imprezy - godzina 22.00. Spektakle zostaną zaprezentowane w Muzeum Historycznym oraz                 w siedzibie Biura Wystaw Artystycznych (Rynek 14).

 

 

Termin - 15.11 (Piątek), początek - godzina 18.00

Wstęp: karnety w cenie 20 zł do kupienia w BWA  od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00  w soboty w godzinach 10.00-14.00 (sprzedaż karnetów i biletów od 04.11)

Uwaga! Na spektakl Teatru Przedmieście w sprzedaży również bilety w cenie 10.00 zł

 

Prezentacjom spektakli towarzyszą lekcje teatralne w I i II LO (14.11)

Organizatorzy: Stowarzyszenie Wspólnota Obywatelska na Rzecz Rozwoju Ziemi Sanockiej, BWA Galeria Sanocka, Miejska Biblioteka Publiczna

Współorganizatorzy: Miasto Sanok, Powiat Sanocki

Partnerzy: Muzeum Historyczne w Sanoku, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące

Sponsorzy: PGNiG, GAZ SYSTEM

Zadanie dofinansowane z dotacji Powiatu Sanockiego oraz Budżetu Miasta Sanoka

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe