• PO

Podziel się:

Oceń:

Ekoball triumfuje w Wiśniowej Zdj. fanpage Klub Sportowy Ekoball Stal Sanok.
Piłkarze Geo-Eko Ekoball Stal Sanok sięgnęli po kolejne zwycięstwo w ramach rozgrywek IV ligi grupy podkarpackiej.

Wisłok Wiśniowa - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 0-2 (0-0)
Bramki dla Ekoballu:
Niemczyk 60, Sobolak 72 Skład: Krzanowski - Ząbkiewicz, Lorenc, Karol Adamiak, Baran (74 Kaczmarski) - K. Słysz (85 Lusiusz), Tabisz, Sieradzki, Niemczyk (80 Sz. Słysz), Posadzki (60 Kamil Adamiak) - Zajdel (60 Sobolak) Sanoczanie odnoszą bardzo cenne zwycięstwo w Wiśniowej.
Gospodarze to bezpośredni sąsiedzi w tabeli, tym bardziej istotne są to trzy punkty.

Pierwsze 45 minut to typowy mecz walki.
Mimo kilku dogodnych okazji, szczególnie Ekoballu, bezbramkowy wynik po 1 połowie. Druga odsłona to zdecydowana dominacja przyjezdnych, o czym świadczą dwie zdobyte bramki. Najpierw Damian Niemczyk po pięknym uderzeniu w samo okienko daje gościom prowadzenie po godzinie gry. W 72 minucie ładnym uderzeniem po podaniu Sieradzkiego podwyższa Sebastian Sobolak. Do końca spotkania gospodarze nie zdołali zagrozić bramce sanoczan, którzy spokojnie utrzymali prowadzenie do końcowego gwizdka arbitra. Za tydzień, w sobotę na sanockich "Wierchach" Ekoball podejmie Izolator