Jak zginął Marcin? W czwartek CIAŁO WRÓCI z Holandii na Podkarpacie

  • 06.11.2019, 20:29
  • opr. DJ/MS

Podziel się:

Oceń:

Jak zginął Marcin? W czwartek CIAŁO WRÓCI z Holandii na Podkarpacie Fot. Zrzut z filmu Zaginięcia - Niewyjaśnione sprawy w Polsce Rodzina Marcina nie spocznie, dopóki nie pozna prawdy o jego śmierci.
Zakończenie poszukiwań Marcina z Nehrybki (powiat przemyski) było straszliwą tragedią, której nikt się nie spodziewał, na szczęście udało się uzbierać pieniądze na powrót jego ciała. Nie jest to jednak koniec sprawy - rodzina Marcina musi dowiedzieć się prawdy, tj. jak zginął 27-latek, który wyjechał do pracy do Holandii.

6 listopada mama Marcina Dmytryszyna złożyła zawiadomienie do przemyskiej prokuratury w związku ze śmiercią syna, który zaginął 26 marca tego roku w Holandii. O sprawie pisaliśmy wielokrotnie. Organizowana była także zbiórka pieniędzy na przywóz jego zwłok, która zakończyła się zgromadzeniem...
   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

opr. DJ/MS

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Orsok
Orsok 07.11.2019, 22:43
A wy bedziecie miec pożywkę dziennikarska, tak jak z dopytywaniem gdzie i jakiego księdza w Sanoku przenoszą .. wio tam na pomarańczowe piątki

Pozostałe