SANOK: Zamknięcie ulicy Ustronie w Sanoku

  • 09.11.2019, 08:06
  • PO

Podziel się:

Oceń:

SANOK: Zamknięcie ulicy Ustronie w Sanoku MAX-BÖGL POLSKA Sp. z o.o
12.11.2019 (wtorek) na czas robót drogowych (1 dzień) zostanie zamknięta ulica Ustronie w Sanoku prowadząca na Cmentarz Południowy.

Wykonanie tych robót jest niezbędne do kontynuacji przebudowy skrzyżowania w rejonie ul. Konopnickiej.

 

 

Za utrudnienia przepraszamy,  kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania  oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem. 

 

MAX-BÖGL POLSKA Sp. z o.o

PO

Zdjęcia (3)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mieszkaniec Płowiec
Mieszkaniec Płowiec 11.11.2019, 08:20
Pytam się gdzie są w tym miejscu chodniki dla pieszych!!!! Czy przy takim nasileniu ruchu zapomniano o dzieciach wracających ze szkoły pieszo i spacerujących ludziach. Tam trudno wyminąć się dwoma samochodami a co z pieszymi. Slaba widoczność przez barierki już nie wspomnę. Proszę o interwencję.

Pozostałe