Pracownia Ginących Zawodów w Mrzygłodzie [FOTO]

  • 09.11.2019, 14:47
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Pracownia Ginących Zawodów w Mrzygłodzie [FOTO] Gmina Sanok
Miło nam poinformować, że projekt pn. „Modernizacja i wyposażenie budynku na potrzeby utworzenia pracowni ginących zawodów w Mrzygłodzie” realizowany przez Lokalną Grupę Działania Dolina Sanu został wybrany do publikacji w katalogu dobrych praktyk.

Będzie też, pośród innych projektów przedmiotem przygotowywanego programu telewizyjnego.

Dokumentacja fotograficzna prezentuje stan “przed” i “po” realizacji projektu. 

Wspomniane działania promocyjne Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020 są inicjowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i LGD Zielone Bieszczady.

Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Poddziałanie 19.2 “Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

MK

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe