REGION: Pożar w Nowej Wsi. Służby miały utrudniony dojazd

  • 11.11.2019, 12:07 (aktualizacja 11.11.2019, 14:08)
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

REGION: Pożar w Nowej Wsi. Służby miały utrudniony dojazd fot. krosno112
Jak informuje portal Krosno112 już po raz kolejny strażacy nie mogli dojechać samochodami gaśniczymi do jednego z budynków w Nowej Wsi, gdzie wybuchł pożar przewodu kominowego. Strażacy załadowali najpotrzebniejszy sprzęt do swojego mikrobusa i tylko w ten sposób przedostali się przez wąski most do miejsca pożaru.

- W dniu 07.11.2019r. o godz. 14:06 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy w kominie w budynku mieszkalnym w miejscowości Nowa Wieś. Ze względu na utrudniony dojazd do działań wyjechał samochód SLBus Renault Trafic - informują strażacy z OSP KSRG Dukla. Do miejsca pożaru nie dojechali również swoim ciężkim samochodem strażacy z JRG Krosno - zostali oni przewiezieni busem OSP KSRG Dukla.

 

Gmina Dukla zapowiedziała gruntowny remont mostu, który zostanie zrealizowany w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Projekt otrzymał pozytywną ocenę formalno - merytoryczną, uzyskując dofinansowanie w kwocie 721 845, 00 zł. Wartość inwestycji szacowana jest na 1 203 075,00 zł. Realizacja projektu pozwoli przede wszystkim na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców oraz osób przebywających na tym terenie.

 

 

red. fot. OSP KSRG Dukla, Krosno112.pl

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe