Policja zaprasza na debaty społeczne

  • 19.11.2019, 19:46
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Policja zaprasza na debaty społeczne KWP
Policja zaprasza mieszkańców powiatu sanockiego, w szczególności dzielnic Posada i miejscowości Mrzygłód, na debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość”. Debata w Sanoku w dzielnicy Posada odbędzie się 28 listopada br. o godz. 16, natomiast w Mrzygłodzie 2 grudnia br. o godz. 10.30.

Debata społeczna odbędzie się pod tematem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość", poświęcona będzie tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń.

Debata ewaluacyjna dla mieszkańców osiedla Posada odbędzie się 28 listopada  br. o godz. 16w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Autosan w Sanoku, ul. Robotnicza 19. Natomiast debata dla mieszkańców  Mrzygłodu odbędzie się 2 grudnia br. o godz. 10.30 w Domu Seniora w Mrzygłodzie.

W debatach udział wezmą przedstawiciele samorządów, radni, a także delegaci instytucji, których praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Domem Seniora w Mrzygłodzie oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Autosan. Wszyscy zainteresowani tematem, nie tylko mieszkańcy wymienionej dzielnicy oraz miejscowości, mogą wziąć udział w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń, na jakie są narażeni.

Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo-Policja, oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii wzajemnej komunikacji i działań na rzecz bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami, do udziału w powyższych debatach.

 

 

KPP Sanok

MJ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
ciekawa
ciekawa 20.11.2019, 13:16
A kiedy debata społeczna dla dzielnicy Błonie? (po 16:00 najlepiej)

Pozostałe