Tadeusz Pióro dyrektorem Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie

  • 20.11.2019, 10:09
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Tadeusz Pióro dyrektorem Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie arch. Korso
19 listopada zarząd województwa podkarpackiego przyjął rezygnację Witolda Wiśniewskiego z funkcji dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. Dyrektor odchodzi za porozumieniem stron.

W dniu, w którym dyrektor Witold Wiśniewski złożył rezygnację, odszedł z placówki za porozumieniem stron.

- Zarząd powierzył obowiązki dyrektora tej placówki Tadeuszowi Pióro, który w latach 2013-2014 był członkiem zarządu województwa odpowiedzialnym za kwestię ochrony zdrowia. Ostatnio pracował w tym szpitalu jako pełnomocnik dyrektora. Tadeusz Pióro będzie pełnił obowiązki aż do rozstrzygnięcia konkursu, który wyłoni nowego dyrektora szpitala

- przekazał Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Powody odejścia Wiśniewskiego nie są znane, nieoficjalnie mówi się o powodach osobistych. Dyrektorem WSK nr 1 w Rzeszowie był 9 lat.

Z kolei Tadeusz Pióro w latach 2014-2018 był burmistrzem Sanoka. Jest epidemiologiem, biologiem, bliskie są mu tematy związane ze służbą zdrowia, był m.in. kierownikiem specjalizacji dla ponad 30 pracowników służby zdrowia z województwa podkarpackiego.

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe