„Sanok pstryka” – wyniki konkursu fotograficznego. Nasz fotoreporter ze specjalnym wyróżnieniem!

  • 21.11.2019, 11:35
  • MK

Podziel się:

Oceń:

„Sanok pstryka” – wyniki konkursu fotograficznego. Nasz fotoreporter ze specjalnym wyróżnieniem! fot. Patryk Oberc Zdjęcie które otrzymało specjalne wyróżnienie
Konkurs fotograficzny „Sanok pstryka” został rozstrzygnięty. Zgłoszono ogółem 113 prac, wykonanych przez 30 autorów. Część z nich nie spełniała technicznych wymogów regulaminu. Niektórzy autorzy przysłali więcej zdjęć, niż zezwalał regulamin. Spośród zdjęć spełniających wymogi, wybrano 12 najlepszych, które zostaną zamieszczone w miejskim kalendarzu na 2020 rok.

Specjalne wyróżnienie przyznano p. Patrykowi Obercowi za zdjęcie przedstawiające sanocki skansen.


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i bardzo dumni jesteśmy oczywiście ze specjalnego wyróżnienia dla naszego fotoreportera Patryka!


Nazwiska autorów, których prace znajdą się w kalendarzu: Andrzej Borowski, Barbara Czernek, Krystyna Dżoń, Grzegorz Kania, Jacek Lipiński, Patryk Oberc, Jakub Radożycki, Tomasz Sowa, Dariusz Szuwalski i Edyta Wilk. Ze zwycięzcami burmistrz miasta Sanoka spotka się po wcześniejszym ustaleniu terminu.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

MK

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
L.k
L.k 22.11.2019, 01:34
Wybrali bo noc lepszego nie było. W Sanoku pełno amatorów fotografii ale co się dziwić skoro w tym mieście nie ma co fotografować.

Pozostałe