Zauważyłeś coś niebezpiecznego w swojej okolicy? Skorzystaj z Mapy Zagrożeń!

  • 22.11.2019, 10:48 (aktualizacja 22.11.2019, 11:04)
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Zauważyłeś coś niebezpiecznego w swojej okolicy? Skorzystaj z Mapy Zagrożeń! Krajowa Mapa Zagrożeń
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje w powiecie sanockim od września 2016 roku. Od momentu jej uruchomienia, mieszkańcy naszego powiatu mogą aktywnie informować Policję o pojawiających się zagrożeniach.

Dzięki takiej współpracy możemy skutecznie zadziałać nawet w sytuacji, gdy zagrożenia bezpośrednio nie widać lub występuje co pewien czas. Zachęcamy do korzystania z tego narzędzia.

Od 20 września 2016 r. za pomocą krajowej mapy zagrożeń masz możliwość szybkiego zgłoszenia m.in.:

  • nieprawidłowego oznakowania drogi;
  • złej organizacji ruchu;
  • nieprawidłowego parkowania;
  • przekraczania dozwolonej prędkości

ale także miejsc dzikich wysypisk śmieci, aktów wandalizmu, wypalania traw, niszczenia zieleni i wiele innych zagrożeń, które mają wpływ na bezpieczeństwo.

Za pomocą wirtualnej mapy możesz zgłaszać bezpośrednio do Policji określonej kategorii zagrożenia.

Informacje prezentowane na mapach uwzględniają zarówno wybrane kategorie przestępstw i wykroczeń, jak i zagrożenia, które w subiektywnym odczuciu mieszkańców negatywnie wpływają na ich poczucie bezpieczeństwa.

Aby wprowadzić dane do mapy możesz przejść na stronę mapy  KLIKNIJ TUTAJ 
 
Strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997.

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe