Podziel się:

Oceń:

Kolejne emocje i rozstrzygnięcia w Sanockiej Lidze Unihokeja Kobiet [ZDJĘCIA] fot. Tomasz Sowa
Nie zwalnia tempa Sanocka Liga Unihokeja Kobiet. W ramach VII kolejki rozgrywek odbyły się dziś wieczorem na hali sanockiej uczelni wyższej dwa niezwykle ciekawe spotkania.

AZS UP Sanok pokonał na bardzo dobrze znanym sobie obiekcie po bardzo zaciętym spotkaniu SP Niebieszczany 2-0.
Do przerwy wynik był bezbramkowy. Obie bramki dla sanockich akademiczek zdobyła niezawodna Katarzyna Górska.
Oczywiście to ona została wybrana MVP po stronie AZS UP Sanok. Z kolei w drużynie z Niebieszczan zawodniczką meczu wybrano Natalię Olejarz.

W drugim spotkaniu dzisiejszego wieczoru MKS Sanok podzielił się punktami z drużyną UKS Ekonomik remisując 1-1. Wynik spotkania ustalony został do przerwy. Bramkę dla MKS Sanok strzeliła Oksana Osękowska, a dla przeciwniczek trafienie zanotowała Natalia Helińska.

MVP meczu w drużynie MKS Sanok dla Oksany Osękowskiej. Po stronie UKS Ekonomik najlepszą na boisku wybrano Aleksandrę Pituch.