SANOK: Makabryczne znalezisko na Kiczurach [DRASTYCZNE FOTO]

  • 01.12.2019, 13:11 (aktualizacja 01.12.2019, 15:37)
  • MK

Podziel się:

Oceń:

SANOK: Makabryczne znalezisko na Kiczurach [DRASTYCZNE FOTO] Fot. M. Korzeniowska
Czytelnik poinformował nas, że na Kiczurach, pod blokiem na ul. Sadowej 39 natknął się na makabryczne znalezisko.

Sprawdziliśmy ten sygnał. Rzeczywiście, na trawniku przy bloku Sadowa 39 leżą szczątki małego psa. Jego głowa jest całkowicie oskórowana i odgryzione ma uszy. Czytelnik poinformował nas o tym, że przez kilka dni widziano w okolicy Kiczur błąkającego się lisa. - Być może to jego sprawka - dodaje. 

Zdarzenie zgłosiliśmy dyżurnemu Policji w Sanoku, jednak takimi przypadkami zajmuje się UM w Sanoku i jak wiadomo dzisiaj nie pracuje. 
Może warto było by pomyśleć o dyżurach na weekendy, na wypadek takich przypadków, aby szczątki nie pozostawały wystawione na widok publiczny aż do poniedziałku? 

AKTUALIZACJA 14:45

Straż Miejska podjęła interwencję i zabrała szczątki zwierzęcia. Dziękujemy!

MK

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe