Cała Polska solidarnie z sędziami - Sanoczanie zamanifestowali swoje poparcie [FOTO]

  • 01.12.2019, 16:00 (aktualizacja 01.12.2019, 19:01)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

Cała Polska solidarnie z sędziami - Sanoczanie zamanifestowali swoje poparcie [FOTO] fot. Patryk Oberc
W niedzielę o 16:00 cała Polska stanęła pod sądami w imię solidarności z Sędziami. W Sanoku pod Sądem Rejonowym na ul. Kościuszki również zebrali się ludzie, którzy chcieli okazać solidarność z Sędziami.

Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA wzywa:

"Paweł Juszczyszyn, Olimpia Barańska - Małuszek, Krystian Markiewicz, Monika Frąckowiak, Alina Czubieniak, Waldemar Żurek oraz inne osoby, ich bliscy i współpracownicy odczuwają codziennie skutki represji wobec sędziów.

To już nie są internetowe przepychanki, oratorskie popisy polityków z telewizorów, sprawy jakiegoś zamkniętego środowiska. To groźby, niszczenie ludzi, wymuszanie posłuszeństwa. Nierealne dla zwykłego człowieka sytuacje i bezpodstawne zarzuty, które mają jeden cel - zmusić nas wszystkich do posłuszeństwa. Bo kiedy politycy w całości opanują sądy nic ich nie powstrzyma przed narzuceniem każdej i każdemu swojej woli. Zdobycie i utrzymanie władzy. Tylko na tym zależy obecnie tym, którzy niszczą niezależnych sędziów.

Pokażmy, że jesteśmy razem i się ich nie boimy!

Czas najwyższy zwrócić wymiar sprawiedliwości społeczeństwu,

Sądy będą należeć do ludzi! Robimy to dla nas wszystkich.

1) Apelujemy do sędziów Sądu Najwyższego o jak najszybsze wykonanie wyroku TSUE z 19 listopada i rozstrzygnięcie, czy osoby powołane przez upolitycznioną KRS są sędziami.

2) Apelujemy do sędziów - przykład Pawła Juszczyszyna, żeby byli odważni,

3) Apelujemy do sądów - o wstrzymanie się od opiniowania kandydatur dla upolitycznionej neoKRS,

4) Apelujemy do sojuszników i sojuszniczek w walce o prawa człowieka do wspólnej mobilizacji w obronie niezależnych sądów!

5) Apelujemy do osób, których postępowania toczą się, lub będą toczyć w sądach o solidarność w opanowywaniu chaosu prawnego.
 

PO

Zdjęcia (6)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Wojtuś
Wojtuś 03.12.2019, 09:03
Chciałem dołączyc do tej "całej polski", ale tłumy protestujących w Sanoku były tak wielkie,że sie nie dopchałem. Niech żyje wuc OTUA.
Anka S.
Anka S. 02.12.2019, 18:06
Brawo, jestem całym sercem z Wami!
Ania
Ania 01.12.2019, 21:27
Ale tłumy obrońców nadzwyczajnej kasty
uć go wie
uć go wie 01.12.2019, 21:12
To ja poprosze o podanie przykładów autentycznych tych biednych ofiar przesladowań, bo inaczej to tylko pustosłowie i zwodnicza mowa, zaś na moje oko, ten komunistyczno-kolesiowski system prawny trzeba co najmniej zaorać a w najlepszej opcji wypie,,,lić w powietrze .
iTi
iTi 01.12.2019, 19:41
To chyba sami ludzie którzy mają problem z prawem, dobrze, że jest ich mało.

Pozostałe