Sanoczanin na liście gwałcicieli i przestępców seksualnych z Podkarpacia [ZDJĘCIA]

  • 04.12.2019, 13:56
  • opr. DJ/MS

Podziel się:

Oceń:

Sanoczanin na liście gwałcicieli i przestępców seksualnych z Podkarpacia [ZDJĘCIA] Fot. Ministerstwo Sprawiedliwości To tylko część najgroźniejszych przestępców seksualnych w kraju.
Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym jest publicznie dostępny. Na liście jest kilkuset przestępców, a wśród nich mieszkańcy Podkarpacia. W przeciągu kilku miesięcy ich (mieszkańców Podkarpacia) ilość z 18 wzrosła do 27. Wśród nich jest mieszkaniec Sanoka.

W rejestrze Ministerstwa Sprawiedliwości udostępnionym dla każdego znajduje się niemal 1000 nazwisk i pełnych danych sprawców przestępstw na tle seksualnym. I mówimy tu o najgroźniejszych sprawcach.

- Są to przede wszystkim dane osób, które dopuściły się gwałtów na dzieciach i gwałtów popełnionych ze szczególnym okrucieństwem. O tym, kto jest w Rejestrze decydują wyłącznie przepisy ustawy i sądy

- czytamy na stronie resortu.

Ponad 800 z nich jest w więzieniach w całym kraju lub przebywają w szpitalach psychiatrycznych. Jednak nie wszystkie ich nazwiska znajdziemy w tym rejestrze. Nie ma w nim skazanych za(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ RESZTĘ ZDJĘĆ >>  

opr. DJ/MS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe