SANOK: III sesja Młodzieżowej Rady Miasta

  • 05.12.2019, 10:03
  • MK

Podziel się:

Oceń:

SANOK: III sesja Młodzieżowej Rady Miasta 3.PBOT Posiedzenie Młodzieżowej Rady Sanoka.
Dnia 4 grudnia 2019r. odbyło się trzecie posiedzenia rady młodzieży w Sanoku.

Dnia 4 grudnia 2019 roku o godz. 16.00 przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka Grzegorz Nogaj otworzył 3 posiedzenie rady młodzieży oraz powitał przybyłych gości. Kolejnym punktem obrad było sprawozdanie działań komisji i zespołów między sesjami. Następnie przeszliśmy do projektu uchwały w sprawie przyjęcia oficjalnego logo Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka, które bez problemów zostało przeglosowane. Następnym punktem obrad był projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad i trybu nadawania patronatu honorowego dla wydarzeń, inicjatyw, projektów, fundacji, stowarzyszeń, organizacji, realizowanych dla młodzieży lub przy udziale młodzieży. Wnioski o patronat honorowy będzie można składać pisemnie osobiście do Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka lub w sposób elektroniczny na adres mrm. Następnym punktem obrad było przedstawienie przez przedstawicieli samorządów uczniowskich pracy w swoich szkołach oraz co wykonali i jakie mają plany na przyszłość. W punkcie wolne wnioski i zapytania przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka poprosił o zabranie głosu przedstawiciela młodzieżowego sejmiku województwa podkarpackiego, który bardzo ciepło odniósł się do naszej rady i oferowal współpracę między Sanokiem a Rzeszowem. Na dzisiejszej sesji nie było żadnych wniosków ani pytań dlatego przewodniczący zamknął 3 sesje Młodzieżowej Rady Miasta i podziękował wszystkim za obecność.

– Myślę, że nasza współpraca z Samorządami Szkolnymi poszczególnych szkół w naszym mieście będzie dobra i  będziemy siebie wspierać i pomagać dla dobra młodzieży którą reprezentujemy. Liczymy także na udana współpracę z Młodzieżowym sejmikiem województwa podkarpackiego dla Sanoka. Jesteśmy zawsze blisko spraw Młodych i chcemy realizować zadanie, które stawia przed nami współczesny świat, dlatego jeśli ktokolwiek będzie miał problem lub sprawę do nas prosimy o kontakt, a każdy zostanie wysłuchany i miarę naszych możliwości spróbujemy pomóc. Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka Grzegorz Nogaj.

MK

Zdjęcia (11)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe