Popularne busy Marcel wydłużają trasę do Leska!

  • 05.12.2019, 21:10 (aktualizacja 05.12.2019, 21:14)
  • ms/mk

Podziel się:

Oceń:

Popularne busy Marcel wydłużają trasę do Leska! Marcel Bus
Od 9 grudnia busy Marcel będą jeździć nie tylko do Sanoka. Przewoźnik przedłużył trasę Rzeszów - Sanok, wypełniając tym samym lukę w przewozach, co od razu dostrzegli pasażerowie, komentujący nowe połączenie.

28 kursów dziennie w jedną stronę na trasie Rzeszów - Sanok - Lesko. Tyle przewiduje od najbliższego poniedziałku znany na Podkarpaciu przewoźnik Marcel.

Na dzień dzisiejszy, 5 grudnia, rozkład jazdy na stronie internetowej przewoźnika, nie jest jeszcze dostępny. Wiemy natomiast, że cena biletu na trasie Sanok - Lesko wynosić będzie 5 zł.

Czytaj więcej

ms/mk

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Marek
Marek 06.12.2019, 18:34
Bardzo dobra wiadomosc
Ddz
Ddz 06.12.2019, 17:31
Brawo!!!!
Ona
Ona 06.12.2019, 13:47
Super w końcu będą busy
Mama
Mama 06.12.2019, 13:45
Szkoda ze nie dbaja o pasażerów bo niekiedy jeżdżą jak wariaci i hamują nagle o wyprzedzaniu juz nie wspomnę... A i podejscie do klienta tez na bakier niestety aczkolwiek trafiaja się bardzo mili kierowcy.
Krystyna Gagatkio
Krystyna Gagatkio 06.12.2019, 13:04
Często jeździłam do Rzeszowa,ale obecnie za daleko jest postój od dworca kolejowego i jak dla mnie teraz wygodniej jest mi jechać autobusem,a szkoda.Pozdrawiam..
Róża
Róża 06.12.2019, 10:07
Marcele są za małe, ciasne i niewygodne!! Kiedy wreszcie wezmą przykład z Kubusia i będą jeździć większe.
Aga
Aga 06.12.2019, 08:51
Super
Studentka sanoczanka
Studentka sanoczanka 06.12.2019, 04:05
Mam nadzieje tylko ze nie podwyższą cen znów jak co roku, bo to jak traktują ludzi jest karygodne. Inne godziny wyświetlane niz te które są na internecie, studenci w Rzeszowie w piątki czekają po pare godzin na to żeby dostać się do busa, kierowcy są często niemili, dodatkowo zniżki studenckie są przewidziane dla Sanoka i Brzozowa ale jak wsiada się gdzieś na wiosce to studenci płaca za normalny bilet, nie mówię o tym ze powinni zrobić jakiś system w internecie który śledzi busy i pokazuje ich miejsce a nienadający sobie prawo do przyjechania 15 minut wczesniej albo przyjeżdzają przez korki dużo później a człowiek czeka jak debili o marznie na polu.
Migula
Migula 05.12.2019, 21:44
To bardzo dobrze moze moj syn bedzie mial blizej do domu z Rzeszowa
Harda
Harda 06.12.2019, 21:27
Myślę, że wydłużenie kursu Marcela nie zmieni odległości :dom - Rzeszów :)
Podróżniczka
Podróżniczka 05.12.2019, 21:27
Szkoda że nie jeżdżą autobusy Sanok-Przemyśl..... i Przemyśl-Sanok.....

Pozostałe