Program koncertu charytatywnego dla Dawida Radziejewskiego

  • 05.12.2019, 22:37
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Program koncertu charytatywnego dla Dawida Radziejewskiego
Znamy już program piątkowego koncertu Charytatywnego na rzecz Dawida Radziejewskiego. Główny koncert zaczyna się o godzinie 16:00.

Na koncercie wystąpią osoby związane ze sceną muzyczną Sanoka i nie tylko. Wystąpi między innymi solistki zespołu Soul razem z panią dr Moniką Brewczak (ok. Godziny 16:30), Laura Pietryka, młoda fortepianistka wraz ze swoim nauczycielem Robertem Handermanderem (około godziny 17:00), oraz zespół „Przyjaciele z dwójki” ze szkoły podstawowej nr 2 w Sanoku (około godziny 17:30). Ponadto zatańczy również Zespół Tańca Ludowego Sanok (około godziny 16:15). Podczas koncertu będą odbywać się licytacje Voucherów i wartościowych przedmiotów.

Jednymi z ciekawszych rzeczy do licytacji będzie voucher na całodniową sesje tatuażu (około godziny 18:30), rękawice bokserskie z podpisem Joanny Jędrzejczyk (około godziny 16:25). O 17:20 Łukasz Łagożny osobiście wylicytuje swoją książkę „przepraszam za marzenia”.

Na koncert zapraszamy całe rodziny z dziećmi! Na miejscu będą przygotowane stoiska dla najmłodszych które trafią pod opiekę profesjonalnych animatorek. Będą prowadziły gry i zabawy dla nich, malowały twarze i udzielały się artystycznie. Również dla dzieci zjawi się Św Mikołaj z którym będzie można zrobić zdjęcie. Odebrać je będzie można na terenie uczelni państwowej im Jana Grodka w Sanoku.

Podczas koncertu będą sprzedawane ciastka oraz napoje gorące przez Koło Gospodyń Wiejskich z Wrocanki oraz pracowników restauracji Finezja. Będzie również urządzone stoisko z dodatkowymi ciekawymi przedmiotami od darczyńców do kupienia.

Koncert zostanie zwieńczony pokazem wydobycia poszkodowanego z wraku samochodu o godzinie 19:00.

Całość dochodu zostanie przekazana na rehabilitacje Dawida Radziejewskiego. Zapraszamy wszystkich którzy chcą pomóc i spędzić świetnie mikołajki!

PROGRAM: 

16.00 Uroczyste otwarcie i przywitanie gości

16.15 Zespół Tańca Ludowego Sanok

16.25 LICYTACJE (miedzy innymi rękawice bokserskie z podpisem Joanny Jędrzejczyk, ikona, voucher na dwa zdjęcia na płótnie od Foto Doroty)

16.35 Występ solistów zespołu Soul z panią dr Moniką Brewczak

16.50 LICYTACJE (między innymi Voucher na sesje zdjęciową od Foto Doroty, trening kickboxingu u Artura Szychowskiego, rękodzieła)

17.00 Laura Pietryka i Pan Handermander

17.20 LICYTACJA książki przeprowadzona przez Łukasza Lagożnego

17.30 Prezentacje artystyczne – między innymi występ zespołu dziecięcego „Przyjaciele z Dwójki”

18.00 LICYTACJE (między innymi vouchery na wejścia na saunę i grotę solną od Sanvitu, ikony, voucher na wyprodukowanie i nagranie piosenki, voucher na trening personalny)

18.10 Występy zespołów i duetów

18.32 LICYTACJE (między innymi całodniowa sesja tatuażu, voucher na zabieg rekonstrukcji włosów, ręcznie szyty krasnal)

18:40 Występy solowe

18.50 Zakończenie Koncertu i wspólna piosenka

19:00 Symulacja Wypadku Drogowego – Parking

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe