Policjanci z Brzozowa wspierają akcję „Ocal Włos”

  • 07.12.2019, 08:00
  • PO

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Brzozowa wspierają akcję „Ocal Włos” KPP Brzozów Brawo za postawę brzozowska Policja!
Na terenie powiatu brzozowskiego prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie pod nazwą „Ocal Włos” - daj jej siłę do walki z rakiem. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego urządzenia zmniejszającego utratę włosów w trakcie leczenia chemioterapii. Brzozowscy funkcjonariusze włączyli się do tego przedsięwzięcia i przekazali środki finansowe na ten szczytny cel.

Inicjatorem akcji „Ocal Włos”- Daj jej siłę do walki z rakiem, jest Dyrekcja Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego, Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie. Natomiast zbiórkę zainicjowało Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS.

Do wzięcia udziału w akcji zaproszeni zostali także brzozowscy policjanci i aktywnie włączyli się w to przedsięwzięcie. Funkcjonariuszki z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie uczestniczyły w zajęciach jogi, na których można było wesprzeć przedmiotową akcję, wrzucając do puszki „Ocal włos” – daj jej sile do walki z rakiem wolne datki. Ponadto wśród mundurowych i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie została przeprowadzona zbiórka pieniędzy na ten szczytny cel.

Dzisiaj st. asp. Alicja Darowska, asp. Zbigniew Helon i sierż. szt. Agnieszka Drozd - dzielnicowi z brzozowskiej komendy przekazali na ręce Ewy Szerszeń - Naczelnika Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Brzozowie puszkę – oznaczoną symbolem akcji z zebranymi pieniędzmi.

Akcja „Ocal włos” – daj jej siłę do walki z rakiem ma potrwać do końca marca 2020 roku i do tego czasu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy. Wszystkie osoby, które mają możliwość i chciałyby się włączyć w to przedsięwzięcie, zachęcamy do wsparcia Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie w zakupie czepków.  

PO

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe