Straż Graniczna z Podkarpacia wsparła świętego Mikołaja!

  • 07.12.2019, 12:30
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Straż Graniczna z Podkarpacia wsparła świętego Mikołaja! Mundurowi przygotowujący Szlachetną Paczkę.
Mundurowi okazali pomoc rodzinie spod przemyskiej miejscowości. Obdarowali upragnionymi prezentami, opałem, odzieżą, chemią gospodarczą oraz artykułami przemysłowymi. Pracownicy i funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału SG ponownie włączyli się do akcji „Szlachetna Paczka”.

Pani Lucyna samotnie wychowująca 16-letnią córkę, zmagająca się z problemami finansowymi i chorobą nowotworową otrzymała pomoc od mundurowych. Rodzina została wybrana z listy Szlachetnej Paczki, dla której zostało zorganizowane przedsięwzięcie.

BiOSG dla akcji mobilizował się około 2 tygodnie. W ten czas zebrane zostały środki, dzięki którym zakupiono niezbędne w życiu codziennym przedmioty, takie jak opał, odzież, obuwie, pościel, środki chemiczne, artykuły chemiczne, w paczce nie brakło też miejsca na drobne upominki. Prezenty zostały zapakowane i przekazane rodzinie 6 grudnia – w Mikołajki, idealny czas na obdarowanie innych.

Pracownicy SG z całego regionu, po raz kolejny wykazali się inicjatywą i chęcią niesienia pomocy innym. Ogromne brawa za postawę!

MK

Zdjęcia (3)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
BN
BN 08.12.2019, 18:12
Pomoc - jak najbardziej na tak. Ale po co to błazenada z czapkami Mikołaja, przecież do munduru służbowego takich rzeczy się nie zakłada, może Policja Państwowa także pójdzie tym śladem głupoty przełożonych, z pewnością nie.

Pozostałe