Łatwe zwycięstwo sanoczan w 1 lidze z Gdańskiem [ZDJĘCIA]

• barr

Podziel się:

Oceń:

Łatwe zwycięstwo sanoczan w 1 lidze z Gdańskiem [ZDJĘCIA] fot. Tomasz Sowa
Łatwe zwycięstwo w sobotnie popołudnie wywalczyli w 1 ligowym meczu zawodnicy UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok w starciu z gdańskim Stoczniowcem.

Pierwszą bramkę zdobyli goście, na co gospodarze odpowiedzieli siedmioma trafieniami, wygrywając spotkanie w stosunku 7-1.

Wyjątkowej urody było szczególnie pierwsze trafienie dla sanoczan, autorstwa Macieja Witana w 11 minucie spotkania, a także bardzo efektowny gol z rzutu karnego Szymona Fusa z 29 minuty.