Uwaga! Przerwa w dostawie wody!

  • 14.01.2020, 12:39
  • CRC

Podziel się:

Oceń:

Uwaga! Przerwa w dostawie wody! archiwum W nocy z 16/17 stycznia nastąpi przerwa w dostawie wody.
Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w nocy 16/17 styczeń 2020 r. tj. czwartek/piątek od godziny 2300 do godzin porannych wystąpi przerwa w ciągłości dostawy wody ze względu na konieczność przeprowadzenia prac modernizacyjnych na Stacji Uzdatniania Wody w Zasławiu.

Przerwa dotyczyć będzie obszaru na terenie Miasta i Gminy Zagórz oraz w Sanoku w rejonie ulic: Jezierskiego (os. Jana III Sobieskiego), Konarskiego, os. Szklana Góra, Topolowa, Lipińskiego, Wilcza, Rysia oraz Stróżowskiej, Robotniczej i Łany wraz z ulicami przyległymi.

 

Źródło: SPGK Sp. z o. o. w Sanoku

CRC

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe