UWAGA: Podszywają się pod POLICJĘ na portalach społecznościowych

  • 14.01.2020, 16:04 (aktualizacja 14.01.2020, 20:37)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

UWAGA: Podszywają się pod POLICJĘ na portalach społecznościowych archiwum
Ważne! Żadna z komend miejskich i powiatowych Policji z województwa podkarpackiego nie ma profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Jedynym oficjalnym fanpage'em jest profil Podkarpacka Policja administrowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Wszystkie inne profile, których nazwa wskazuje, że mają związek z jednostkami Policji z garnizonu podkarpackiego nie są administrowane przez Policję i nie mają związku z działalnością tej instytucji.

Profil na portalu społecznościowym Facebook pod nazwą Komenda Miejska Policji w Przemyślu nie jest administrowany przez przemyską policję. Policja nie odpowiada za treści umieszczane na tym profilu. 

 
PO

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe