Z PODKARPACIA. Nowe pojazdy służbowe w Bieszczadzkim Oddziale SG [FOTO]

  • 25.01.2020, 09:27
  • CRC

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Nowe pojazdy służbowe w Bieszczadzkim Oddziale SG [FOTO] BiOSG Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej wyposażony w nowy sprzęt.
W styczniu flota pojazdów Straży Granicznej na Podkarpaciu została doposażona o nowy sprzęt. Łącznie na granicę trafiło kilkadziesiąt nowych quadów, skunerów śnieżnych oraz samochodów.

Ze względu na zróżnicowane ukształtowanie podkarpackiego odcinka granicy, funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG wykorzystują różnorodny sprzęt. Kluczowe dla bezpieczeństwa oraz efektywności służby są m.in. pojazdy terenowe, umożliwiające dotarcie do najbardziej niedostępnych odcinków granicy.

W styczniu br. placówki Bieszczadzkiego Oddziału SG zostały doposażone o kilkadziesiąt nowych pojazdów.

Są to głównie quady marki Polaris (Sportsman Touring 570). 23 pojazdy zakupiono w ramach Programu modernizacji służb mundurowych na lata 2017-2020.

Do górskich placówek SG w Bieszczadach trafiło pięć skuterów śnieżnych marki Bombardier typu Ski-Doo. Sprzęt zakupiono z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.  

Zakupiono również 6 aut marki Peugeot Rifter oraz 9 busów Renault Traffic.

W 2020 roku planowane są kolejne dostawy aut służbowych, głównie samochodów terenowych oraz motocykli.

CRC

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe