ZAWSZE NA POSTERUNKU. OSP Niebieszczany podsumowało rok 2019 [FOTO+VIDEO]

  • 12.02.2020, 09:54
  • PO

Podziel się:

Oceń:

osp_niebieszczany.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę (8 lutego) odbyło się w jednostce OSP Niebieszczany zebranie sprawozdawcze za rok 2019 podczas którego członkowie jednostki udzielili jednogłośnie absolutorium zarządowi.

Jednym z ważniejszych akcentów było przyjęcie w szeregi OSP Niebieszczany dwóch nowych członków czynnych oraz 14 osób, które zasiliły Młodzieżową Drużynę Pożarniczą. Czterech druhów odebrało również z rąk przedstawiciela PSP w Sanoku zaświadczenia o ukończeniu szkolenia podstawowego.

Swoją obecnością zaszczycili nas min. mł brg. Bogdan Nanio - naczelnik wydziału organizacyjno- kwatermistrzowskiego KP PSP w Sanoku, radne powiatowe - p. Marta Myćka i Jolanta Skoczołek, radni gminni p. Daniel Niemczyk i Krzysztof Skoczołek, przedstawiciel UG w Sanoku dh Jan Winiarz, dyrektor SP w Niebieszczanach p. Danuta Kozimor, proboszcz naszej parafii ks. Janusz Dudziak, z-ca nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko p. Janusz Bobik, przew. KGW w Niebieszczanach p. Danuta Cyganik oraz sołtys dh Marian Czubek wraz z przedstawicielem rady sołeckiej p. Janem Błaszczakiem. Zarząd OSP Niebieszczany dziękuje raz jeszcze wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które wspierały naszą działalność w 2019 r - relacjonują Strażacy OSP Niebieszczany.

 

PO

Zdjęcia (9)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe