HACZÓW: Niż "Julia" dewastuje środowisko [FOTO]

  • 24.02.2020, 13:42 (aktualizacja 24.02.2020, 14:01)
  • CRC

Podziel się:

Oceń:

HACZÓW: Niż "Julia" dewastuje środowisko [FOTO] fanpage OSP Haczów
Od wczorajszego wieczoru nad naszym krajem przechodzi niż "Julia", który charakteryzuje się silnym porywistym wiatrem, opadami gradu, a także wyładowaniami atmosferycznymi.

W związku z tym strażacy OSP Haczów kilkukrotnie interweniowali na terenie swojej miejscowości. O godzinie 1:43 (24.02.2020) zostali wezwani na granicę z miejscowością Bzianka gdzie na skutek silnego wiatru dwa drzewa groziły przewróceniem na jezdnię. Podczas powrotu z pierwszego zdarzenia natrafili na kolejne. Strażacy przy pomocy pilarek spalinowych usunęli pochylone drzewa, które stanowiły zagrożenie zarówno dla kierowców jak i pieszych. Trzecią interwencję podjęli w godzinach porannych. Silny wiatr doprowadził do oderwania się włazu dachowego nowego kościoła w Haczowie. Strażacy zamontowali właz na swoje miejsce oraz zabezpieczyli przed ponownym oderwaniem. Mimo, że wiatr nieco osłabł, dziś przez cały dzień oraz w nocy możliwe są silniejsze porywy. Apelujemy o czujność!


Źródło: Fanpage OSP KSRG Haczów

CRC

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe