Reklama

Reklama

BIESZCZADY: Na 23-latkę spadło drzewo. Akcja ratunkowa GOPR [FOTO]

Opublikowano: 26 października 2020 09:00
Autor: KM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Kilku ratowników GOPR, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe zostali zaangażowani w sobotnią akcje w paśmie Chwaniowa nad miejscowością Ropienka w powiecie bieszczadzkim.

Reklama

W sobotę 24 października 2020 roku, po godzinie 16.00 do Centrali w Sanoku zadzwonił mężczyzna z informacją, że w lesie w paśmie Chwaniowa nad miejscowością Ropienka znajduje się 23-letnia kobieta, która została uderzona przez spadającą kłodę suchego drzewa i odczuwa ból w okolicach miednicy oraz kręgosłupa. 

 


Przeczytaj także: Ostatnie tygodnie plenerowej wystawy w Wołosatem


 

Po datarciu do Ropienki, w rejon zdarzenia ratownicy wraz z lekarzem udali się quadem z przyczepką. Następnie po zaopatrzeniu i podaniu środków przeciwbólowych kobieta została zwieziona i przekazana do karetki.

 

Aplikacja „Ratownik”, którą użył mężczyzna wzywający pomocy, umożliwiła ratownikom poznanie dokładnej lokalizacji poszkodowanej. W akcji udział wzięła również Straż Pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.   

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.