Ciężki mecz Stali. Drybling bramkarza [FOTO]

Wiadomości Ekoball Stal Sanok po ciężkim meczu ograł Zamczysko Mrukowa. Gospodarze po kwadransie powinni prowadzić co najmniej 3:0, ale razili nieskutecznością. Bramki padły dopiero w drugiej połowie.

Goście rozłożyli "autobus" przed swoim polem karnym. Stalowcom ciężko było się przebić przez blok obronny. Długo nie mogli znaleźć na niego recepty. Dopiero w 72. minucie Krystian Jaklik wycelował w okienko po podaniu Jakuba Ząbkiewicza. Wynik podwyższył Mateusz Folta z bliska pokonując bramkarza.

Po drugiej stronie Piotr Krzanowski był praktycznie bezrobotny. Raz spróbował nawet zwodu w narożniku swojego pola karnego, czym przyprawił kibiców o palpitacje serca. Rywale mieli tylko jedną groźną sytuację, którą wybronił, mimo że nie był rozgrzany.

- Przeczytałem rywala - mówi "Krzanu". - Strzelił w róg, w który się położyłem.

Bramkarz mówi, że przyszedł do Stali, by pomóc zespołowi w awansie do IV ligi.

- Na początku musiałem się przyzwyczaić do nowych chłopaków i stylu, który prezentują - wyjaśnia. - Mam doświadczenie z boisk III-ligowych i byłem przyzwyczajony do trochę innej gry. Potrzebowałem czasu, żeby się zaaklimatyzować. Chłopaki potrafią grać w piłkę, tylko czasami zżerała ich presja. Ja jestem od tego, żeby wprowadzić spokój z tyłu i można było się bardziej skoncentrować na ofensywie. Myślę, że zrobimy w Sanoku IV ligę.