Reklama

Czarne chmury przegonione

Opublikowano: ndz, 21 sie 2016 05:16
Autor:

Czarne chmury przegonione  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Piotr Błażejowski, wójt gminy Bukowsko, może odetchnąć z ulgą. Radni nie podjęli uchwały obniżającej wynagrodzenie włodarza.

Pod koniec czerwca radny Marek Bańkowski złożył na ręce przewodniczącego rady Jana Hołomka wniosek o zmniejszenie pensji dla wójta Błażejowskiego. Do projektu uchwały załączono uzasadnienie, w którym można było przeczytać o zastrzeżeniach części radnych co do pracy włodarza. Swój finał wniosek znalazł na ostatniej sesji gminy Bukowsko, 16 sierpnia.

Na samym początku zebrania radny Marek Klepczyk wnioskował o odrzucenie punktu obrad dotyczącego uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla wójta. Identyczna liczba głosów za, przeciw i wstrzymujących się (po pięć) uniemożliwiła takie działanie. Tym samym paragraf pozostał w porządku obrad.

Piotr Błażejowski postanowił zabrać głos w sprawie feralnego projektu uchwały. Gospodarz odniósł się m.in. do zastrzeżeń odnośnie budowy sieci szerokopasmowej Internetu bez zabezpieczenia interesów gminy czy nieuzasadnionego niczym zatrudniania kolejnych nauczycieli w sytuacji, kiedy dla pracujących brakowało godzin.

Więcej w 33 numerze Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +3 / -3

    ella

    Chmury lubią powracać.