Reklama

Reklama

CZERTEŻ: Podczas kłótni ugodził brata nożem!

Opublikowano: 16 listopada 2019 15:59
Autor: MK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Mieszkaniec Czerteża poinformował nas o zdarzeniu jakie miało miejsce dzisiaj po godz. 15:00 w Czerteżu (powiat sanocki).

Reklama

Podczas kłótni dwóch braci, jeden z nich chwycił za nóż i zadał cios nożem drugiemu. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni karetkami pogotowia na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Sanoku. Policja prowadzi czynności wyjaśniające na miejscu zdarzenia. 

Gdy tylko otrzymamy potwierdzone informacje od rzecznika Policji w Sanoku napiszemy więcej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    DU DA

    Jakieś nowe wiadomości w sprawie?