Ekoball Stal Sanok przegrywa w IV lidze z Izolatorem Boguchwała [FOTORELACJA]

Wiadomości Po ubiegłotygodniowej porażce w Jaśle sanoccy kibice mieli uzasadnioną nadzieję, że Ekoball Stal Sanok sięgnie po kolejny w tym sezonie komplet punktów przed własną publicznością.

Szczególnie, że w tygodniu sanoczanie rozgromili Osławę Zagórz w okręgowym Fortuna Pucharze Polski, wygrywając 7-0.

Jednak w meczu o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej Ekoball okazał się słabszy od rywali z Boguchwały i uległ drużynie Izolatora na własnym terenie 0-3.

Do przerwy wynik brzmiał 1-0 na korzyść gości, którzy bramkę uzyskali po dobitce rzutu karnego po kwadransie gry.

Tuż przed przerwą świetną okazję na wyrównanie dla Ekoballu zmarnował Sobolak. W drugiej połowie, mimo wielu dogodnych sytuacji sanoczanom nie udaje się trafić do siatki rywala.

Izolator Boguchwała za to dwukrotnie pokonuje
bramkarza gospodarzy i zasłużenie sięga po trzy punkty w sobotnie popołudnie na sanockich "Wierchach".