Reklama

Reklama

#GaszynChallenge policjantów z Brzozowa [FOTO+VIDEO]

Opublikowano: ndz, 21 cze 2020 08:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie, nominowana przez strażaków OSP w Przysietnicy, włączyła się w pomoc chorym dzieciom w ramach akcji #GaszynChallenge. Podjęcie wyzwania polegało na zrobieniu 10 pompek i wpłaceniu pieniędzy na rzecz chorych dzieci. Do akcji włączyli się wszyscy policjanci i pracownicy brzozowskiej komendy, również ci, którzy nie „pompowali”, ale finansowo wsparli charytatywny cel.

Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie otrzymała nominację od strażaków ochotników z Przysietnicy do akcji #GaszynChallenge - Pompowanie dla dzieciaków.

#GaszynChallenge – akcja ta została zainicjowana przez strażaków ochotników z Gaszyna w Łódzkiem, która swoim zasięgiem objęła cały kraj. Jej pierwotnym celem była pomoc Wojtusiowi - chłopcu choremu na ciężką postać rdzeniowego zaniku mięśni. Na koncie chłopca bardzo szybko pojawiła się odpowiednia kwota potrzebna na jego leczenie, jednak pomoc idzie dalej i wspiera też inne dzieci, które cierpią na tą ciężką chorobą.

Przyjęcie wyzwania #GaszynChallenge polega na zrobieniu 10 pompek i przekazaniu dowolnej kwoty na zakup leku dla dzieci chorych na SMA typu 1. Brzozowscy policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie bardzo chętnie włączyli się do akcji i tym samym dali szansę na leczenie małej Darii, by zwrócić jej utraconą radość życia.

Wczoraj na placu brzozowskiej komendy funkcjonariusze „pompując”, udowodnili, że los chorych dzieci nie jest im obojętny, ale i również bardzo chętnie wsparli zbiórkę na ten szlachetny cel. #GaszynChallenge - to kolejne z przedsięwzięć, w którym Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie zaangażowała się w akcję niesienia pomocy i pomoc potrzebującym.

Do kontynuacji łańcucha pomocy nominujemy Państwową Straż Pożarną w Brzozowie, Komendę Powiatową  Policji w Lubaczowie i Urząd Miejski w Brzozowie.

Dziękujemy portalowi Inforpodkarpacie.pl za pomoc w realizacji nagrania filmu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.