Reklama

Reklama

Gmina Sanok. Nabór na szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich

Opublikowano: 17 września 2020 14:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, uruchomiła nabór na szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich w ramach operacji „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II”, których celem jest wzbogacenie wiedzy i doświadczeń członków kół gospodyń wiejskich.

Reklama

Szkolenia skierowane są do kół gospodyń wiejskich z 9 województw: w tym m.in. woj. podkarpackiego.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gmina Sanok. Dożynki Województwa Podkarpackiego [FOTO]

 

Wiedza, zdobyta podczas szkolenia z pewnością pomoże w poszerzeniu oferty podejmowanych działań i inicjatyw realizowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Partnerem projektu jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.

  • W ramach szkolenia organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe i wyżywienie.
  • W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie dwóch członków z jednego koła.
  • Regulamin, program szkolenia i formularz zgłoszeniowy znajdują się w załącznikach.

 

Zapisy do 21 września 2020 roku !!!

 

Szkolenie dla KGW z województwa podkarpackiego odbędzie się w dniu 20 października 2020 roku w ODR w Boguchwale (ramowy program szkolenia w załączeniu).

Wszelkie informacje dotyczące szkolenia zostały zawarte w załączonych plikach.

 

CZYTAJ WIĘCEJ! 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.