Reklama

Leczył COVID-19 i nie zamykał przychodni. Teraz może zostać za to ukarany!

Opublikowano: sob, 22 maj 2021 12:14
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Leczył COVID-19 i nie zamykał przychodni. Teraz może zostać za to ukarany! - Zdjęcie główne

Włodzimierz Bodnar | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Włodzimierz Bodnar obawia się, że po trzeciej fali pandemii koronawirusa są przed medykami poważniejsze kłopoty. Lekarz z Podkarpacia opublikował pismo jakie otrzymał od Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w Krakowie. Izba domaga się między innymi wydania dokumentacji pacjentów z COVID-19.

Przemyski pulmonolog Włodzimierz Bodnar jako jeden z pierwszych w Polsce mówił, że amantadyna to lek na COVID-19. Przez blisko rok pomógł pacjentom, których trzeba liczyć w tysiącach. Przy okazji też miał cały czas kłopoty. Już jesienią dr Bodnar był zagrożony postępowaniem dyscyplinarnym ze strony Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy, potem były kontrole Narodowego Funduszu Zdrowia, a nawet donos do prokuratury. Lekarz wprost przyznaje, że Izba powinna pomagać medykom.

CZYTAJ TAKŻE:

- Do naszej przychodni trafiło pismo od Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej, który żąda od nas wydania całej dokumentacji wszystkich naszych lekarzy i ich pacjentów z podejrzeniem lub stwierdzonym COVID-19. Zarówno leczonych amantadyną i jej pochodnymi, jak i leczonych bez tego leku. Takich pacjentów jest kilka tysięcy.

- dodaje.

Lekarz wprost przyznaje, że Izba powinna pomagać medykom.

Apeluję dzisiaj do lekarzy. Stwórzmy jeden front, stwórzmy (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Jaco

    Narodzie!!!!!!!! stań murem za dr.Bodnarem,żeby mu krzywdy aparat państwowy nie zrobił tak jak P.Romanowi Klusce

  • 6 miesięcy temu | ocena +6 / -0

    Krakow

    Powinien dostać medal i inne najwyższe Państwowe odznaczenia. Jako jeden z nielicznych nie zamknął się przed chorymi i pomógł setkom osób, ratujac niejednokrotnie życie. Znam z autopsji. Wara od dr. Bodnara, byście się wstydzili.