Niedźwiadki pokonują MMKS Podhale w kategorii młodzików

Opublikowano: ndz, 1 lis 2020 08:03
Autor:

Niedźwiadki pokonują MMKS Podhale w kategorii młodzików - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wiadomości Sobota na sanockiej "Arenie" stoi pod znakiem meczów młodych sanockich hokeistów. Rywalem Niedźwiadków w kategorii młodzików była drużyna MMKS Podhale Nowy Targ.

Młodzicy:

UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok - MMKS Podhale Nowy Targ 4-3 (1-1, 0-1, 3-1)

1-1 Kacper Niemczyk - 18:46
2-3 Maciej Czopor-Jakub Klimczak-Adam Sawicki - 49:10
3-3 Krzysztof Stabryła-Karol Tymcio - 52:11
4-3 Sebastian Burczyk-Karol Górniak - 55:30

Niedźwiadki:

Franciszek Źrebiec - Filip Strzyżowski, Jakub Klimczak; Oliwier Łańko, Karol Górniak, Sebastian Burczyk - Kacper Niemczyk, Bartłomiej Koczera; Jakub Słomiana, Krzysztof Stabryła - Karol Tymcio, Adam Kozioł; Adam Sawicki, Marcel Puszkarski, Jan Śnieżek - Szymon Stabryła, Maciej Czopor, Marcel Karnas.

Trener: Michał Radwański.

Spotkanie było bardzo wyrównane i przez jego większość wynik był korzystny dla gości z Nowego Targu. Dość powiedzieć, że jeszcze w 50 minucie to "Szarotki" prowadziły 3-1.

Wtedy znak do ataku dał podopiecznym Michała Radwańskiego Maciej Czopor, wykorzystując podania Jakub Klimczaka i Adama Sawickiego.

W ciągu nieco ponad sześciu minut, między 49:10 - 55:30 młodzi sanoczanie strzelili aż trzy bramki
i zdołali rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść.

Oprócz Czopora trafiali dla Niedźwiadków: Kacper Niemczyk, Krzysztof Stabryła i Sebastian Burczyk.
Zwycięska bramka Burczyka padła podczas gry w liczebnym osłabieniu.

Ogromne brawa za determinację, wolę walki i ambicję w pogoni wyniku do samego końca.