Osława Zagórz po niezłym meczu przegrywa na boisku wicelidera w A klasie

Wiadomości Wicelider A klasy Bukowianka Bukowsko pokonała w XIII kolejce rozgrywek Osławę Zagórz 2-1.

A klasa, gr. Krosno I, XIII kolejka:

Bukowianka Bukowsko - Osława Zagórz 2-1 (0-0)

I połowa pod dyktando gości. Najgroźniejsza sytuacja dla Osławy w tej części gry po rajdzie przez pół boiska Jakuba Czury, który niestety przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Drugie 45 minut rozpoczęło się od wysokiego pressingu Bukowianki, która stworzyła sobie kilka groźnych sytuacji strzeleckich.

Po kwadransie znów więcej z gry zaczęli mieć goście, którzy stwarzali sporo sytuacji bramkowych.
Niestety bez ich wykończenia nie można wygrać spotkania.

W 75 minucie szybka kontra Bukowska zakończona skutecznym strzałem i prowadzenie gospodarzy.

Wyrównanie dla Osławy padło po strzale rezerwowego Radosława Filipowicza, który był najskuteczniejszy w zamieszaniu podbramkowym.

W doliczonym czasie gry Bukowianka zdobywa decydującą o zwycięstwie bramkę i zgarnia komplet punktów.

Po kolejnej serii spotkań na czele tabeli Wiki Sanok z 31 punktami. Druga jest Bukowianka Bukowsko (28), trzeci Górnik Strachocina (25), czwarty zespół LKS Długie (23). Osława Zagórz jest ósma w tabeli