Reklama

Reklama

PGE Obrót ostrzega przed fałszywymi wezwaniami do zapłaty energię!

Opublikowano: sob, 10 paź 2020 10:03
Autor:

PGE Obrót ostrzega przed fałszywymi wezwaniami do zapłaty energię! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pracownicy PGE Obrót, spółki z Grupy Kapitałowej PGE, zajmującej się sprzedażą energii do odbiorców końcowych otrzymują w ostatnich dniach liczne zgłoszenia dotyczące podejrzanych wiadomości e-mail.

Korespondencja wysyłana m.in. z adresów: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected] zawiera informację o rzekomej należności, która w razie nieuregulowania spowoduje przerwę w dostawie energii elektrycznej.

 


Przeczytaj także: AFERA w Wydziale Komunikacji w Sanoku: 3-miesięczny areszt dla 56-letniej urzędniczki


 

W wiadomości znajduje się również link do płatności online.

 

PGE Obrót zwraca się do wszystkich klientów, aby zachowali szczególną uwagę, zignorowali podejrzane wiadomości, nie otwierali żadnych linków prowadzących do płatności oraz przekazali ostrzeżenia rodzinie i znajomym.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości PGE Obrót zachęca do kontaktu z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Wszystkie przypadki fałszywych wiadomości są na bieżąco monitorowane, a strony blokowane. Każda próba oszustwa jest również zgłaszana do organów ścigania.

 

Działania nieuczciwych sprzedawców to problem, z którym zmagają się wszyscy operatorzy usług. PGE Obrót opiera swoją działalność na transparentności oraz uczciwej konkurencji, polegającej m.in. na dokładnym informowaniu klientów o swoich produktach i usługach. Spółka posiada certyfikat Kodeksu Dobrych Praktyk w ramach Towarzystwa Obrotu Energią (TOE).

 

Spółka prowadzi także akcje informacyjne ostrzegające oraz informujące klientów, jak nie dać się oszukać, jak również przypominające o prawach konsumentów i zachęcające do dokładnego czytania wszelkiego rodzaju umów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.