Reklama

Reklama

PILNE! Mamy krew dla 11-letniej dziewczynki!

Opublikowano: 11 sierpnia 2019 09:46
Autor: MJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci 7 sierpnia doszło do poważnego wypadku w Pisarowcach, w którym ucierpiała kobieta i 11-letnia dziewczynka.

Reklama

Kierująca Fiatem zjechała z niewiadomych przyczyn na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z Hyundaiem. Kobietę i 11 letnią dziewczynkę przetransportowano do szpitala.


Z przeprowadzanych badań wynika, że 11-letnia Zosia potrzebuje krwi gr.0
 

Osoby, które posiadają tę grupę krwi zachęcamy do oddania krwi w najbliższym, możliwym terminie z przekazaniem personelowi, że krew oddajecie dla Zofii Żubryk.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.