Reklama

Reklama

Przyłącz się do akcji #lubięUstrzyki [VIDEO]

Opublikowano: 8 kwietnia 2020 06:30
Autor: IR

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, mającej pomóc w promocji miasta Ustrzyk Dolnych.

Reklama

Jesteśmy w momencie, w którym wielu z nas nie może pracować, albo praca ta jest bardzo utrudniona. Restrykcje związane z rozprzestrzenieniem się koronawirusa zmieniły funkcjonowanie wielu osób, jednostek i firm. Wprowadzone w związku z tym ograniczenia w prowadzeniu działalności przede wszystkim uderzyły w branżę turystyczną i eventową. Jak wszyscy wiemy, gmina Ustrzyki Dolne bardzo mocno związana jest z turystyką. Sprzyja temu nie tylko położenie, ale wypracowywana przez lata oferta turystyczno-kulturalna. Ustrzyki Dolne są nie tylko świetną bazą noclegową na wypad w Bieszczady. U nas również znajdują się szlaki piesze, trasy rowerowe czy konne oraz kultowe już miejsca na mapie każdego turysty. Stworzyliśmy bazę atrakcji, która przyciąga turystów. Bieszczady i Ustrzyki Dolne stały się modną i popularną lokalizacją na wypoczynek dla osób z całej Polski oraz ze świata.

Wychodzimy z założenia, że nie można poddać się sytuacji jaka teraz panuje. Chcemy nieprzerwanie podejmować działania na rzecz rozwoju turystki, Waszych firm ale w myśl zasady Zostań w domu. Mamy w tym wspólny cel – promocja i rozwój naszej gminy, a tym samym zachęcanie turystów do odwiedzin w Waszych barach, restauracjach, hotelach, zajazdach, agroturystykach, domkach, firmach turystycznych i eventowych i wielu, wielu innych kiedy skończy się czas epidemii.

Podejmijcie wyzwanie! Weźcie udział w akcji #lubięUstrzyki.

 

Na czym ona polega?

Wystarczy na swoich mediach społecznościowych (Facebook, Instagram):

  1. Opowiedzieć za co lubicie Ustrzyki Dolne (sposób może być dowolny: filmik, zdjęcie, tekst, wiersz, rysunek; nagrywając filmy można na kartce napisać #lubięUstrzyki).
  2. Post oznaczyć hashtagiem #lubięUstrzyki (będzie nam miło jeśli oznaczycie również naszą gminę @gminaustrzykidolne).
  3. Zaprosić do wyzwania 3 kolejne osoby (mogą to być np. Wasi klienci)

Dlaczego warto używać hashtagu #lubięUstrzyki?

Dzięki temu każdy kto kliknie w hashtag #lubięUstrzyki zostanie przekierowany do wszystkich innych profili oznaczonych w ten sam sposób. To rodzaj wsparcia i wzajemnej promocji.

Wierzymy, że dzięki tym działaniom, gdy skończy się stan epidemii, turyści jeszcze chętniej będą odwiedzać gminę Ustrzyki Dolne i korzystać z Waszych usług.

 

A oto filmik, w którym burmistrz Ustrzyk, Bartosz Romowicz, rozpoczyna akcję:

 

Źródło: Portal Gminy Ustrzyki Dolne & fp burmistrza Bartosza Romowicza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.