Reklama

SANOK: Ojcostwo w jak najlepszym wydaniu

Opublikowano: śr, 16 sty 2019 14:26
Autor:

SANOK: Ojcostwo w jak najlepszym wydaniu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Warsztaty: "7 sekretów efektywnego ojcostwa", SANOK (rabat dla mieszkańców Sanoka)

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

– Bardzo zależało mi na zorganizowaniu tych warsztatów w Sanoku. Toto.net to bardzo dobra i wartościowa inicjatywa. Organizowane przez tę Fundację warsztaty są naprawdę wyjątkowe. Myślę, że warto spojrzeć na swoje ojcostwo na nowo, by być jak najlepszym tatą. Od nas ojców więcej zależy niż czasem się wydaje, a relacja tata-dziecko ma ogromy wpływ na jego przyszłe życie, umiejętność podejmowania decyzji, asertywność, zdolność przyjmowania porażek czy osiągania sukcesów… Zapraszam do udziału w tych warsztatach każdego tatę, któremu zależy na dobrej relacji ze swoimi dziećmi – mówi Rafał Jasiński, prezes Fundacji Czas Nadziei, inicjator organizacji warsztatów w Sanoku.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

7s-zdjecie

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? 

Podczas warsztatów "7 sekretów efektywnego ojcostwa" dowiesz się jak:

• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.


Chciałbyś otrzymać więcej? Zapisz się na warsztat do 8 lutego, a otrzymasz w prezencie dwa audiobooki ojcowskie: Wolność i Dyscyplina oraz Odwaga i Rozwaga.

Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek.

 

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek.

ZAPISY DO 25 LUTEGO do 12:00 2019 – ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ: TUTAJ

 

PROGRAM

Piątek, 1.03.2019
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza
21.00 Zakończenie
Sobota, 2.03.2019
9.00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
18.00 Zakończenie**

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian
**Jeśli zapisałeś się na warsztat, ale nie możesz wziąć udziału w którymś z punktów programu – powiadom nas –[email protected]

MiejsceNoBoCafe, ul. Jana III Sobieskiego 21, 38-500 Sanok

Organizator lokalny: Dawid Bach, tel. 793 751 983

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie  (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi 180 zł. Dzięki dofinansowaniu przez fundację „Czas Nadziei” koszt uczestnictwa wynosi 50 zł. dla mieszkańców Sanoka.

Aby skorzystać z rabatu proszę użyć podczas rejestracji kodu rabatowego: jestemzsanoka

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty 50 zł. lub 180 zł.

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w warsztatach Tato.Net – wypełnij formularz rejestracyjny oraz wyślij prośbę na e-mail: [email protected]
Fundacja sprawdzi możliwość dodatkowego dofinansowania Twojego udziału w szkoleniu.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz stypendialny.

 

Źródło: tato.net

Polecane artykuły:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.