Reklama

Reklama

USTRZYKI DOLNE. Punkt informacyjny KRUS nieczynny

Opublikowano: 18 marca 2020 16:00
Autor: IR

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną punkt informacyjny KRUS będzie nieczynny do odwołania. Załatwianie spraw i formalności przez kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

Reklama

Dyrektor Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce i w związku z rosnącą liczbą osób zarażonych koronawirusem, także w województwie podkarpackim z dniem 18.03.2020r. ogranicza obsługę punktu informacyjnego KRUS w Urzędzie Miasta i Gminy w Ustrzykach Dolnych do odwołania  i zaleca  załatwianie spraw poprzez kontakt  telefoniczny, za pomocą poczty elektronicznej lub poczty tradycyjnej lub za pomocą systemu informatycznego e-KRUS oraz profilu zaufanego e-PUAP.

Telefon kontaktowy do Placówki Terenowej KRUS w 13 46 53 411, 13 46 53 418.

Jeżeli zdaniem Państwa, istnieje konieczność bezpośredniego kontaktu z pracownikami Placówek KRUS, prosimy o wcześniejsze skonsultowanie wizyty telefonicznie.

Przepraszamy za utrudnienia, ale jesteśmy zmuszeni podjąć wszelkie możliwe kroki w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się groźnego wirusa.

Szanowni Państwo, wykażmy się zdrowym polskim rozsądkiem i zrozumieniem dla naszych decyzji, stosujmy się do komunikatów i zaleceń władz lokalnych oraz naszych zaleceń dotyczących KRUS i jego beneficjentów.  

 

Źródło: Portal Gminy Ustrzyki Dolne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.