Wysokie zwycięstwo trampkarzy starszych Ekoballu [FOTO]

Wiadomości Kolejne przekonujące zwycięstwo w ramach rozgrywek Podkarpackiej Ligi trampkarzy starszych zanotowała drużyna Ekoball Stal Sanok, pokonując Pogoń Lubaczów 4-1.

Hat-trick skompletował świetny w drużynie gospodarzy Konrad Król.

Ekoball Stal Sanok - Pogoń Lubaczów 4-1 (2-0)

Bramki:
Konrad Król - trzy, Miłosz Sołtysik. Skład: Haduch - Buczek, Lemko, Pietrzkiewicz, Jajko - Kasperek, Mateja, Miklicz, Wojtowicz, Sołtysik, Król, Tarapacki, Czerwiwiec.

Dobry mecz w wykonaniu trampkarzy starszych.
Konsekwentna i uważna gra w obronie, poparta skutecznością w ofensywie przyniosły pożądany efekt.

W pierwszej połowie dwa rajdy Konrada Króla zakończone minięciem bramkarza i strzałem do pustej bramki.

Drugie 45 minut połowie to kolejna efektowna bramka Konrada Króla po indywidualnej akcji.

Czwarte trafienie dodał Sołtysik, ustalając wynik spotkania.