Reklama

XIV Sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji

Opublikowano: sob, 20 lip 2019 17:18
Autor:

XIV Sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 29 lipca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 odbędzie się XIV Sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku, ul. Rynek 1

Porządek obrad: 

1. Otwarcie obrad.
2. Powołanie sekretarza sesji.
3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
4. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach.
5. Sprawozdanie Komisji z działalności między sesjami.
6. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności między sesjami.
7. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego.
8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały Nr III/15/18 Rady Miasta Sanoka z dnia 19.12.2018r. w sprawie zabezpieczenia środków na realizację zadania „Budowa drogi wojewódzkiej nr 886 na odcinku pomiędzy planowaną obwodnicą miasta Sanoka a drogą krajową nr 28” zmienionej uchwałą Nr V/35/19 Rady Miasta Sanoka z dnia 24 stycznia 2019r., z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały budżetowej na rok 2019, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w/s uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej miasta Sanoka za rok 2019, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
11. Rozpatrzenie wniosku Klubu Radnych Rady Miasta Sanoka Demokratów Ziemi Sanockiej w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
12. Rozpatrzenie wniosku Klubu Radnych Rady Miasta Sanoka Prawo i Sprawiedliwość w sprawie zmiany nazwy ulicy na terenie miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
13. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w trybie bezprzetargowym nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położone w Sanoku obr. Dąbrówka oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki nr 701/3 o pow. 0,0159 ha i nr 701/8 o pow. 0,0394 ha, na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej jako działka nr 702/19 i 702/26, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
14. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w trybie bezprzetargowym nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Śródmieście oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 532/3 o pow. 0,0111 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej jako działka nr 535, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
15. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie na rzecz Skarbu Państwa – Ministerstwo Obrony Narodowej darowizny nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Olchowce oznaczonej w ewidencji gruntów jako działa nr 61/6 o pow. 0,3092 ha, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
16. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie obciążenia służebnością przesyłu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położone w Sanoku oznaczone jako działki nr 899/1 i 966 obr. Posada oraz jako działka nr 1194/7 obr. Dąbrówka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
17. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały Nr LVI/466/18 Rady Miasta Sanoka z dnia 19.07.2018r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych oraz dworca multimodalnego udostępnionych dla operatorów i przewoźników, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Miasta Sanoka, warunków i zasad korzystania z tych obiektów oraz ustalenia stawek za korzystanie z nich, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
18. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie powołania Sanockiej Rady Seniorów oraz nadania jej Statutu, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
19. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Sanoka oraz określenia granic ich obwodów, od dnia 1 września 2019r. z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
20. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat w prowadzonych przez Gminę Miasta Sanoka publicznych przedszkolach, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
21. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka i nadania jej Statutu, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
22. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie powołania Rady Społecznej w Samodzielnym Publicznym Miejskim Zespole Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Sanoku, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
23. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie ustanowienia Sanockiej Fundacji Promocji Kultury Fizycznej i Sportu w Sanoku, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie
24. Interpelacje.
25. Wolne wnioski i zapytania.
26. Zamknięcie obrad sesji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.