Dzisiaj w nocy doszło do aktu wandalizmu w Załużu nieopodal szkoły. Ktoś złamał usytuowany przy drodze krzyż, a figurkę Jezusa roztrzaskał na jezdni. Swoją agresję wyładował również na lustrze drogowym usytuowanym na wyjeździe z drogi gminnej, prowadzącej min. do szkoły podstawowej. Policja przyjęła zgłoszenie i prowadzi w tej sprawie czynności.
ZAŁUŻ: Zdewastowano przydrożny krzyż i lustro drogowe [FOTO]
Opublikowano:
Autor: PO
WiadomościZ naszych informacji wynika, że do dewastacji doszło dzisiaj w nocy przed godz. 2:00. Mieszkaniec Załuża jadąc w nocy do pracy, zauważył ten akt wandalizmu.
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE