Reklama

Złożono wnioski na budowę bezpiecznych przejść dla pieszych w powiecie sanockim

Opublikowano: śr, 28 lip 2021 12:49
Autor: | Zdjęcie: Powiat Sanocki

Złożono wnioski na budowę bezpiecznych przejść dla pieszych w powiecie sanockim - Zdjęcie główne

foto Powiat Sanocki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatni Konwent Starostów, Wójtów i Burmistrzów, który miał miejsce w miniony piątek w Sali Herbowej w Sanoku przyniósł kilka istotnych rozstrzygnięć.

Włodarze gminy Besko, Zarszyn, Bukowsko, Komańcza i Tyrawa Wołoska oraz władze powiatu sanockiego i leskiego wyraziły chęć przystąpienia do pilotażowego programu mobilności miejskiej, który miał przede wszystkim obejmować gminy MOF-u Sanok – Lesko.

Współpraca w ramach MOF-u będzie polegać na opracowaniu Planu Zrównoważonej Mobilności, który ma przyczynić się do podniesienia jakości życia mieszkańców oraz obniżenia negatywnego wpływu transportu na środowisko.

Podczas konwentu rozmawiano również o zadaniach, jakie należy zgłosić do dofinansowania w ramach rządowego programu „Polski Ład” oraz o przebudowie obwodnicy Miejsca Piastowego. Podjęto także decyzję o organizacji mobilnych punktów szczepień przeciw COVID-19, które będą dostępne dla chętnych podczas imprez i różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych.

Starosta Stanisław Chęć poinformował o złożeniu przez powiat sanocki kolejnych pięciu wniosków na budowę bezpiecznych przejść dla pieszych w miejscowościach: Niebieszczany, Besko, Pobiedno oraz w Sanoku na ulicy Stróżowskiej i Słowackiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 miesiące temu | ocena +1 / -1

    rsa

    A co z tą obwodnicą? Co ustalono? Nic nie wiadomo z tego przykrótkiego artykułu.