Reklama

ZUS zorganizował warsztaty dla dzieci w Myczkowcach

Opublikowano: śr, 10 lip 2019 11:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny raz pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych współorganizowali i uczestniczyli w warsztatach dla dzieci odpoczywających podczas kolonii organizowanych przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Myczkowcach.

   W ramach turnusów, dla dzieci młodzieży organizowane są rożnego rodzaju zajęcia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz edukacyjne.
Organizowane jest m.in. „miasteczko ruchu drogowego”, pokaz pierwszej pomocy oraz sprzętu i pojazdów straży pożarnej.
Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wypoczywających kolonistów.
Po raz czwarty – na zaproszenia dyrektora ośrodka ks. B. Janika – w warsztatach edukacyjnych pojawił się blok poświęcony ubezpieczeniom społecznym.

Przedstawiciele ZUS oprócz prelekcji organizują każdorazowo dla grup ponad 100 dzieci warsztaty plastyczne i konkursy z nagrodami, dzięki którym dzieci łatwiej przyswajają i wykazują się wiedzą związaną z ubezpieczeniami społecznymi. Interesująca forma przekazu, atrakcje, zabawa w tym rywalizacja zespołowa – skutkują tym, że uczestnikom pozostają radosne wspomnienia i wiedza kojarzona z łatwym dostępem i zaufaniem do instytucji. Inauguracja warsztatów edukacyjno-informacyjnych odbyła się w poniedziałek – 8 lipca 2019 r. w Ośrodku CARITAS w Myczkowcach.

 W przedsięwzięciu uczestniczyli m.in. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Inspekcja Transportu Drogowego, Policja, Straż Pożarna, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, PZM.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    Przedsiębiorca

    Złodzieje organizują warsztaty haha Dobre. Tylko dlaczego z mojego haraczu?