Zwycięstwo i awans Wiki do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Wiadomości Wiki Sanok w środowe popołudnie pokonało Cosmos Nowotaniec 2-1 po dwóch bramkach Lachiewicza i wywalczyło awans do kolejnej rundy okręgowego Fortuna Pucharu Polski.

Sanoczanie, beniaminek klasy A mierzyli się z drużyną czołówki klasy okręgowej.

Lepsze wyszkolenie techniczne gości było widoczne, jednak drużyna Wiki bardzo aktywnie i ambitnie od początku meczu walczyła o każdy metr boiska.

Zawodnicy Cosmosu mieli przewagę optyczną, stwarzali dużo więcej sytuacji, jednak nic wielkiego z ich przewagi nie wynikało.

Tuż przed przerwą Rafał Domaradzki pięknie uderzył z lewej strony pola karnego, a lot piłki zmienił Lachiewicz. Nowotaniec strzelił bramkę na kilka minut przed końcem spotkania.

Gdy wydawało się, że będziemy świadkami dogrywki bramkę dla gospodarzy na wagę zwycięstwa na dwie minuty przed końcem strzelił ponownie Lachiewicz.

Być może w kolejnej rundzie PP rywalem Wiki w derbach miasta będzie Ekoball Stal Sanok.