Reklama

Reklama

Porucznik SG Iwona Kostecka - Zając z nagrodą Głównego Inspektora Pracy

Opublikowano: czw, 17 gru 2020 08:44
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kategoria Porucznik SG Iwona Kostecka – Zając, lekarz medycyny Służby Zdrowia BiOSG jako jedyna w Straży Granicznej została nominowana i wyróżniona Nagrodą Głównego Inspektora Pracy im. Haliny Krahelskiej.

Reklama

Nagroda Głównego Inspektora Pracy im. Haliny Krahelskiej jest przyznawana za osiągnięcia w zakresie ochrony pracy i ochrony zdrowia w środowisku pracy. W tym roku jedną ze statuetek otrzymał lekarka ZOZ w BiOSG por. SG Iwona Kostecka – Zając.

 

Uroczystość miała miejsce 15 grudnia br. w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy w Warszawie.

 

W spotkaniu oprócz laureatki uczestniczyli: minister Andrzej Kwaliński Główny Inspektor Pracy oraz dyrektor Biura Techniki i Zaopatrzenia KGSG płk SG Zbigniew Bartnicki.

 

– Dziękuję pani doktor, pani porucznik za wkład w nadzór w bezpieczeństwo medyczne i sanitarne funkcjonariuszy i pracowników Bieszczadzkiego Oddziału SG! Z uwagi na specyfikę do grona pani pacjentów zaliczają się również cudzoziemcy, często obywatele Państw Trzeciego Świata. To wymagająca i odpowiedzialna służba!

– powiedział minister podczas uroczystości wręczenia nagrody.

 

– Cieszę się, że nasza praca – służba na rzecz bezpieczeństwa medycznego i profilaktyki zdrowia została doceniona! Traktuję to jako swoją pasję i życiową misję. Na sukces składają się działania bardzo wielu osób, podległego mi personelu medycznego, moich przełożonych, współpracowników, którym z tego miejsca chcę podziękować.

– powiedziała Iwona Kostecka – Zając.

 

Z gratulacjami w imieniu kierownictwa Straży Granicznej wystąpił również obecny na uroczystości płk SG Zbigniew Bartnicki dyrektor Biura Techniki i Zaopatrzenia KGSG, który podziękował laureatce za zaangażowanie i odpowiedzialność w służbie.

 

Celem Nagrody Głównego Inspektora Pracy im. Haliny Krahelskiej jest wyróżnianie i promowanie osiągnięć w zakresie ochrony pracy i zdrowia w środowisku pracy. Nagroda przyznawana jest za wybitne osiągnięcia w dziedzinie: nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy, prewencji zagrożeń zawodowych, wynalazczości, projektowania bezpiecznych technik i technologii, a także popularyzacji ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i prawa pracy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.